Protein Caramel Cream

Крем со вкус на карамела со протеин од сурутка. Производот не содржи генетски модифицирани состојки, палмино масло, состојки кои содржат глутен, како и додаден шеќер со што го прави соодветен и за дијабетичари.

 

Нето тежина 200 g.

220 ден

Категорија: